Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi mozog a bőröm alatt?...

Mi mozog a bőröm alatt? (bővebben alább)

Figyelt kérdés
A helyzetem a következő: a homlokomon 2 hete egy kisműtétet hajtottak végre. Egy évtizedekkel ezelőtti sérülés mellett nőtt duzzanatot távolítottak el. A műtét jól sikerült, mondhatni fájdalommentes volt, a varratszedés után sem fájt semmi. Ma reggelre azonban (a műtéttel 2 hét után) fura érzést kezdtem érezni. A műtéti seb fölött mozgást érzek, mintha valami mászna benne. Ilyen hosszanti elnyúló érzés, ami 1-2 másodpercig tart, majd utána elmúlik, s ez az érzés 5-6 másodpercenként ismétlődik. Nem fájdalmat érzek, csak ezt a fura mozgó érzést. Szerintetek mi lehet ez? Mielőtt visszamegyek az orvoshoz, gondoltam megkérdezem itt, hátha vannak itt hozzáértők....
2013. nov. 4. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Az agyrágó bogár nem talált táplálékot
2013. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak valamilyen ideg rángatózik?
2013. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Első, lehet Te jól szórakozol ezen, de nekem valahogy nem ennyire vicces....


Kedves Második, én is remélem, hogy ilyesmiről lehet szó, de az idegrángás az nem ilyen gyors? Mert nekem ez az érzés 2-3 másodpercig tart, majd kis idő múlva ismét érzem, és ez megy folyamatosan...

2013. nov. 4. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hùzòdik össze de nézesd meg !!!
2013. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!