Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire utalhatnak ezek a vérkép...

Mire utalhatnak ezek a vérkép eredmények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hete 3-4 napig félre dobogott a szívem,elmentem dokihoz, elküldött holtert felrakatni, semmi kórosat nem mutatott ki a holter. Azóta van amikor nem , van amikor fáj a szívem, vagy legalábbis valami arrafelé, meg mintha nehéz lenne. Elküldött hasi uh és mellkas röntgenre, szintén semmi kóros. Voltam még régebben nyaki UH-n is mert van egy két megnagyobbodott nyirokcsomóm.ezeken az értékéken kívül minden a referencia tartományban van:

NEUT 40.2% (50-70)

LYMPH 42.3 % (25-40)

MONO 8.8 % (2-8)

EO 8.3 % ( ez ami szemetszúr) (1-4)

EO ABSZ 0.80 (meg ez) (0.05-0.45)


Vvt süllyedési szint 2 mm/óra (3-15)


Triglicerid 0.53 (0.7-2.26)


Nemtudom elképzelni mi a fene lehet.. az EO az bélféregre is utalhat nem?


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. nov. 7. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
először csinálj egy zacskónyi jégkockát. Aztán igyál meg egy üveg vodkát,a jégkockákat tedd a mellkasodra, oda ahol a vágást akarod ejteni.Vágáshoz használj egy előzetesen gázlángon sterilizált konyhakést.Mikor ez meg van feküdj fel egy nagyobb asztalra,amit letakartál előtte tiszta zöld lepedővel.A műtét során figyelj arra,hogy mindig igyál egy kis vodkát,mert evvel helyettesíted az aneszteziológust.Ha elég mély a vágás a mellkasodon,keresd meg a kóros részt, azt vágd ki, majd a sebet varrd vissza előre odakészített sterilizált tűvel meg horgászdamillal.Ha elakadsz vagy valamit nem értesz , írjál be a gyakorira ,és mi majd segítünk Neked!Orvoshoz még véletlenül se fordulj!Ránk mindig számíthatsz!
2013. nov. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak fagyasztott borsó van itthon, az is jó rá? Kérlek válaszolj hamar, mert már forró a kés!
2013. nov. 7. 16:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként holnap megyek vissza háziorvoshoz, csak most jöttem meg a laborból, aztán kicsit be vagyok parázva:)
2013. nov. 7. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
de legalább vetted a lapot.:)
2013. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy allergiás semmire?

Utalhat bélférgességre is, de allergiásoknál az eo szintén magasa, 10 felett is lehet.

2013. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Őőő tudtommal nem, de nem mostanában voltam allergia vizsgálaton. A porra vagyok egyedül, amiről tudok.Lehet étel allergia is akár? Szokott néha menni a hasam, mondjuk mostanában nem ment. Régen amikor voltam, azt hiszem annyit mondtak, hogy gabona virágzására. Itthon egyébként valami penész vagy valami van a levegőben, mert sokszor trüsszögök,meg bedugul az orrom, barátnőmé úgyszíntén amikor itt van pedig náluk nem.
2013. nov. 7. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!