Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem hat rám semmilyen...

Miért nem hat rám semmilyen "szer"?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy se a piát,se a kávét,se az energiaitalt nem érzem? Hiába iszok nem tudok berúgni pedig most már csak azért is kíváncsi lennék milyen érzés,és a kávé sem ébreszt fel egy kicsit sem az energiaital pedig olyan mintha vizet innék..Igazából a cigi is ilyen mert nem oldja a stresszt pedig többfajtát is kipróbáltam..Ja,és hozzáteszem a fű sem hat,olyan mintha csak egy kis füstöt szívnék be,egyszerűen semmit nem érzek. Függetlenül attól,hogy ezek károsak akkor is idegesít,hogy nem tudom mitől van ez...Ötlet? :(
2013. nov. 7. 20:22
 1/4 anonim válasza:
Talán kérdezd meg a környezeted, hogy ők mit látnak rajtad. Én ihatok egyedül egy liter házit, és akkor se érzek msát, mint kis jókedv, de másnap (nem vagyok soha másnapos) visszanézve nekem fel se tűnt, hogy úgy mentem, mint egy kergemarha... Meg hogy alig tudtam mozogni. Pedig nekem úgy tűnt, hogy frankón táncolok. Hát igen, 3 mp lemaradással, meg kicsit belegabalyodva... de akkor mint ha teljes józan lennék. Én még életembe nem ittam enegriaitalt, nem cigiztem, a drogot meg egyszerűen elítélem. Kávét nagyon ritkán iszok, az is tejeskávé, de semmit nem érzek. De nekem amúgy jó így, amikor haverok sorra kidőltek, én másnap még azt is tudom ki mennyit ivott, meg mikor dőlt ki, míg ők azt se hol voltak... Én mindent érzek, nem úgy mint egyik idióta beleugrott egy szegbe, végigtáncolta az estét, mire kijózanodott másnap hív hogy be kéne vinni a kórházba. Ott meg kiderült, hogy valami szennyeződés belement, és begyűlt annyira, hogy nem igazán lehet kivenni, csak műtéttel, vagy kivárni hogy kifakadjon. Aztán kivették, de előtte kapott egy érzéstelenítő injekciót, de olyat, hogy a könny fojt a szeméből. Aztán mikor mondták neki, hogy ha időbe megy, akkor simán ki tudják tisztítani, akkor eldöntöttem, hogy jobb így nekem, mint ha kiütne minden szar.
2013. nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen mázlista vagy, akkor azt próbáld ki, hogy illegális és legális drogok nélkül élsz, tehát menj el úgy egy buliba, hogy csak ásványvizet iszol. és úgy táncold végig az estét és úgy ismerkedj lányokkal. Ha menni fog és pia nélkül sem vagy gátlásos, akkor semmi értelme innod (drága és károsítja az egészségedet).
2013. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utóirat: egyetértek az első hozzászólóval. Minden ember azt érzi, hogy nem is részeg, ezért ül bele sok fiatal diszkó után részegen a kocsiba és szépen meg is halnak hazafelé, mert részegen az ember tévesen úgy érzi, hogy totál jól van és minden érzékszerve jól működik, pedig egyáltalán nem.
2013. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aha xd jó,de én tényleg józan vagyok mindig xd de attól még idegesít,hogy nem tudom mi bajom van..
2013. nov. 25. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!