Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Törvénymódosítás az üzemorvosnál?

Törvénymódosítás az üzemorvosnál?

Figyelt kérdés

Tavaly egy másik nagyon kedves úrnál jártam, munkahelytől függetlenül, mert az akkori munkahelyemnek nem volt saját üzemorvosa.

Időközben munkahelyet váltottam, ma jártam a munkahelyem üzemorvosánál.

Mivel OKJ-s képzésen is részt veszek, megkértem, hogy a másik szakmámhoz is firkantsa már oda, hogy alkalmas vagyok, mire ő közölte velem, hogy minden további nélkül. Újabb 5 ezer forintért.

No itt nyílt ki a bicska a zsebemben, mert a tavalyi kedves úr egy áráért megcsinálta mind a kettőt.

Erre megkérdeztem, hogy ugyan miért nem lehet ugyan ezt megoldani, erre azt mondta, hogy " hát mert nem lehet "...

Illedelmesen megkérdeztem, hogy akkor az előző volt szabálytalan, vagy az amit most Ő csinál. erre emelt hangon makogott valamit valami törvény módosításról, ( azt nem tudta megmondani melyik törvény ez ) és közölte velem, hogy végeztünk. Még számlát is alig akart adni a vizsgálat költségéről.

Szóval a kérdésem az lenne:

mennyire szabályos az, hogy 2 szakmáért ( mind kettő ugyan azt a vizsgálatot igényeli ) dupla pénzt akar elkérni az üzemorvos?


2013. nov. 8. 16:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Kérdező:lemaradt az első sor: Ma voltam üzemorvosnál
2013. nov. 8. 16:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Semennyire. Egy vizsgálatot csinált, egyet kell fizetni.
2013. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!