Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüdőproblémák, ez normális...

Tüdőproblémák, ez normális vagy forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Pár naponta rám jön nagyon erős mellkasi fájdalom: ha levegőt veszek, akkor olyan mintha összeszorulna a tüdőm és szúrkálnák, nagyon fájdalmas úgyhogy alig tudok levegőt venni. Pár percnél tovább nem tart egyszerre, és utána semmi problémám sincs. Elmenjek ezzel dokihoz vagy nem érdemes? (13/L)
2013. nov. 8. 20:37
 1/1 anonim válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz!Nekem is ilyen panaszaim voltak,és azt hittem hogy csak rosszul vettem a levegőt,vagy hogy a túlzott mennyiségű cigi miatt van. Aztán egyik este nagyon megfájdult a szívem környékén,és minden egyes levegővétel egy iszonyatosan éles fájdalom volt.Elmentünk orvoshoz,és ct-vizsgálatból kiderült hogy mellhártyagyulladásom van.A szívem mögött volt a gyulladás,ezért fájlaltam a szívemet.Tehát mindenképp fordulj orvoshoz!!
2014. márc. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!