Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sok anyajegy ellen lehet...

A sok anyajegy ellen lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

18 éves leszek,kb úgy 2-3 éve kezdett sok anyajegyem lenni (Kiskoromban sem volt rajtam kevés).Igazából csak a hátamon van egy nagy,ami kidudorodik,a többi inkább kicsi,ami nem okoz gondot ,csak esztétikailag zavar.Sok kicsi anyajegy van rajtam,hátamon és a hasamon inkább.De az egész testemen vannak.És kezd zavarni,nehogy még több legyen.Valamiféle "gyógymód" van rá? Vagy ha elmennék bőrgyógyászhoz tudna valamit kezdeni vele ? Viszonylag fehér bőröm van ,barna szemem,hajam van.Nem tudom kitől örököltem ,mivel anyukámon nincs sok,inkább apukámon ,viszont nem feltűnően sok.Nővéremnek is vannak ezzel problémái,de neki egy helyre tömörülhetnek a pigmentek ,mivel neki kevés anyajegye van ,de az a 2-3 anyajegy nagyon nagy.(Le is szedette) 10 éves koromban egy darabig szeplős voltam,de most egyáltalán nem.Talán ez okozhatja?


17/L


2013. nov. 9. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele csak 13 éves vagyok.

Amit tehetsz,hogy megmutatod a bőrgyógyásznak és levetetsz párat.

2013. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szexik az anyajegyes lányok. Különlegesek. Én a helyedben biztosan nem vetetném le. Egyszer volt egy ilyen barátnőm, azóta is megbolondulok az ilyesmiért.
2013. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!