Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok. Szeretnék...

Frici2009 kérdése:

13 éves vagyok. Szeretnék egészséges életmódot kezdeni. Hogyan álljak neki? Mivel kezdjem? Mit egyek? Mit sportoljak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Sportnak a legjobb a biciklizés! Én azt mondom amit NE egyél! Ezek pedig: chips, nyalóka, cukor

Ne igyál: Bármiféle szeszes ital, Cola

Ne dohányozz!

Ne füvezz!

Tanulj meg távirányítós helikoptert vezetni, ez fejleszti a koncentráció képességed, türelmed, reflexet, idegrendszert!+tök izgi :D

Ezek a LEGfontosabbak, vannak még, de ezeket tartsd be (ha egészséges életet akarsz élni!) Drukkolok! :) Sok sikert! :)

2013. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
13 évesen már az is elég ha nem eszel cukros ételeket, fehér lisztet, olajban sült dolgokat. És sportolj azt amihez kedved van, a lényeg hogy mozogj rendszeresen.
2013. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 10. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit sportolj? Azt amiben örömöd leled. De talán amit nagyon ajánlanék az az úszás. MIt egyél és mennyit? Azt és annyit amennyi jól esik. Mindennap legalább 1 gyümölcs és "reggelizz úgy mint egy király (Vagyis egyél sokat) ebédelj úgy mint egy polgár (vagyis se sokat se keveset) és vacsorázz úgy mint koldus. (vagyis leveset egyél).. De diétázni semmiképp ne kezdj fiatalon csak este kevesebbet egyél mint napközbe és heti rendszerességgel sportolj!! Remélem hasznos volt a válaszom. :)
2013. nov. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 153cm , 50kg vagyok.
2013. nov. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!