Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy megálltam a...

Lehetséges hogy megálltam a növésben?

Figyelt kérdés

16/L

164cm vagyok. Az anyám:167cm, apám:177cm. A családban anyumon és a mamámon kívül mindenki magas. Igazából még az unokahúgom is nagyobb nálam majdnem 1 fejjel. A testvéreim 190cm és 180cm. Én miért nem növök? Legalább a 170cm érném el:( De már nem növök 1 éve, és soha nem volt olyan hogy hirtelen sokat nöttem volna mint mások.


2013. nov. 11. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de így sem vagy alacsony.
2013. nov. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet. Én 15 éves koromig nőtte,, 165 cm vagyok.


28/N

2013. nov. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos lehet,a lányok hamarabb érik el a teljes magasságot,minta fiúk. És nem csak anyukád,meg a mamád nem magas,hanem apukád sem egy óriás. De jó vagy így is,hidd el! Nekem gyakran az okozott problémát,hogy magasabb voltam sok fiúnál :)
2013. nov. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16 évesen már nem nagyon nönek a lányok. Sogornőm nőtt 18 éves koráig de ö 184 cm lett. Hát szievsen cserélne velem azt mindig elmondja..... Én pl ahogy megjött 12 évesen nem is nöttem tovább 160 cm vagyok. Nincs is ezzel bajom. Ez teljesen átlagos magasság, 165-nél nem is lennék szivesen magasabb. Ráadásul a magyar pasik nem túl magasak igy nem olyan könnyű magasabb párt találni egy magas nőnek. nekem fontos volt hogyha magassarkúban vagyok akkor is legyen nálam magasabb egy férfi. Ja és a legtöbb pasi sem szereti a magas lányokat. AZ én féjem 185 cm és ö is mondja hogy nem is akarna magasabb nőt mert egy nő legyen törékeny "hóna alá tudja csapni". Ezt már több férfitól hallottam....
2013. nov. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 155 cm vagyok. 18 éves. Nincs rossz sorod!
2013. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!