Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eszméletlen csúnya a lábujjam...

Eszméletlen csúnya a lábujjam és fáj, mi lehet ez (kép)?

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy csak az nézze meg, aki bírja az ilyet, mert tényleg nagyon csúnyán be van gyulladva, de nem tudom, hogy mi lehet ez. Valakinek volt már ilyenje? Mi lehet a lábujjammal? Hova kéne mennem vele?

Köszönöm!

[link]


2013. nov. 11. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
sebészetre. Mondjuk nem értem, miért nem mentél már előbb.
2013. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez benőtt köröm
2013. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Körömkezeléskor befertőzted. Nagyon elhanyagoltad! Irány a sebészet!
2013. nov. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kezeletlen gombafertözés ami természetesen gyulladàssal jár. Én a sebészetre mennék első körben,mivel ez is egyfajta sérülés, majd ők vagy elküldenek a bőrgyógyászatra vagy ők írnak fel valami krémet miután lekezelték a sérült részt.
2013. nov. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mit fog ezzel csinálni? Csak azért kérdezem, mert ha épp hozzáérek, akkor is majd meg pusztulok. Sőt, már a zoknitól is nagyon fáj.
2013. nov. 11. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kitisztítják Betadinnal,vagy más fertőtlenítővel,aztán lehet kapsz egy tetanuszt.Bekötözik,írnak krémet rá,és lehet haza menni!
2013. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sebtoilette, párakötés, AT.
2013. nov. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egyébként ez minden, de nem eszméletlen csúnya. :)

Láttam én már rondát.

2013. nov. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!Nekem is így nézett ki és épp tegnap voltam sebészeten és szántam rá magam a "műtét"-re. Az enyém csúnyább volt és már odáig fajult hogy éjszaka betakarni sem tudtam a lábam. Levették az egész körmömet, és már semmi baja.Nem is fájt, csak az érzéstelenités fáj. 1 hónapon belül visszanő.

Másik lehetőség amit csinálnak vele az az h a körömszéleknél bevágnak fél centit ezzel adva új sínt a körömnek, de az jobban fáj.(tapasztalatból mondom, mert három éve szenvedek ezzel és a körömlevétel a legjobb megoldás)

2013. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy 1 hónap alatt visszanő a köröm, kb. egy fél év kell hozzá :)


Na de mit csináltak veled? Meséld el.

2014. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!