Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolja vérvétel...

Mennyire befolyásolja vérvétel eredményét ha azelőtti este megittam 2 és fél liter sört?

Figyelt kérdés

A kérdés sajnos nem kamu meg nem is poén, összegyűltünk haverokkal és annyira elfelejtkeztem arról hogy másnap reggel vérvételre kell mennem hogy mire észbe kaptam körülbelül legurult annyi sör. Ennek tudatában "kétségbeesve jól be is kajáltam minél hamarabb józanodjak ki teljesen (igaz berúgva sem éreztem magam) kb 4 tojás 200g szalámi meg egy jó nagy kanál disznózsír lefekvés előtt.


A leszidásokkal kérlek ne kommenteljetek tudom nagyon nagyon nagy hülyeséget csináltam!!!

Tudtok adni körülbelüli értékeket hogy ezzel mik lehetnek majd rosszak?



2013. nov. 11. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Az 5 sör. Mire odakerülsz kiürül. Egyébként meg mindegy, mert nem véralkohol szintet néznek. Ne izgulj, nem lesz semmi gond ebből.
2013. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!