Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vércsoportú lehetek?...

Milyen vércsoportú lehetek? Volt már másnak is ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval mikor megszülettem csináltak egy vérvizsgálatot, ott A-s jött ki, majd sok évvel később kellett egy újabb vércsoport vizsgálat amin kihozták, hogy B-s vagyok. De ugye ez ellent mondott az előzőnek így kellett még egy vizsgálat amin újra A-s lettem. Ezért kellett még egy amin AB-s lettem, ezért csináltak még egy vizsgálatot amin újra kijött, hogy B-s vagyok. Ekkor a karom olyan volt mint egy aktív drogosé, de újra vérvétel és kijött újra az AB-s csoport. Ekkor mondta a doki, hogy jó akkor maradok AB-s, mivel szerinte biztosan nem várták ki a vizsgálathoz szükséges időt.

Ez ebben a formában hihető? Tényleg AB-s lennék?

Anyám A-s, apám B-s szóval a lehetőség még meg is lenne mindre.....



2013. nov. 5. 06:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
Èrdekes, àlltalàban 1 percen belül kicsapódik, vagyis làtszik az eredmèny, de minnel tovàbb vàrunk vele annào biztosabb.....szóval lènyegèben lehetsèges.
2013. nov. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2%
Te még hiszel az orvosoknak?
2013. nov. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
28%
Igen, A+B-s szülőkkel simán lehetsz AB-s.
2013. nov. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%

Egyébként van a jelenségnek egy roppant egyszerű és nagy valószínűséggel valós magyarázata. A vércsoportok kialakulása a táplálkozással függött össze. Az ős vércsoport a 0-ás volt, majd jött az A (gabonaevő) vércsoport, utána a B (húsevő) vércsoport, végül e kettő genetikai keveredéséből jött létre alig ezer éve az AB (kevert)vércsoport.

[link]


Később az ember áttért a kőolaj alapú táplálkozásra. Ma amit megeszel az minden kőolajból készül, ennek hatására valószínűleg egy új vércsoport van kialakulóban, de a teloméra nyújtogatók (orvosok) [link] ezt még nem tudják, meg próbálják minden áron az általuk ma ismert vércsoportokba sorolni a tiéd.


A megoldás egyszerű:

A vércsoportodnak mivel még senki sem adott nevet, te adhatsz neki, így lesz pl C vagy D vércsoportod, vagy amit szeretnél. :)

2013. nov. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

"Igen, A+B-s szülőkkel simán lehetsz AB-s."


Lehetni lehetne, hisz maga az AB vércsoport eleve így alakult ki, de nem az. Ha az lenne a teloméra nyújtogatók már rég meg tudták volna határozni a kérdező vércsoportját. Butának ugyan buták, de annyira azért még ők sem, hogy ha a ma ismert vércsoportok egyikével rendelkezne az még a sokadszorra sem tudnák meghatározni.

2013. nov. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%

"Ekkor a karom olyan volt mint egy aktív drogosé, de újra vérvétel"


Ez baromság. Kaptál már pár kör kemoterápiát? ...na azután mondhatnád ezt...

2013. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

"Később az ember áttért a kőolaj alapú táplálkozásra."


Megszületett a nap kommentje. Ma már nem is érdemes írni semmit, ezt a zöldséget képtelenség túlszárnyalni. Remélem csak trollkodás, de Antalvaliországban bármit el tudok képzelni.

2013. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

"Természetesen nem azt várom, hogy valaki a leírtakból teljes bizonyossággal megmondja, hogy mi a vércsoportom(ha tudja akkor mondja meg). Mindössze gondoltam lesz itt valaki aki jártas a témában és meg tudja nagyjából válaszolni, hogy mi volt a probléma?"


Megválaszoltam. A vércsoportod nevét egyedül te tudod megadni. Ha még nem tetted meg magadra vess, vagy várd meg míg a teloméra nyújtogatók elnevezik valahogy.

2013. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

"Megszületett a nap kommentje. Ma már nem is érdemes írni semmit, ezt a zöldséget képtelenség túlszárnyalni. Remélem csak trollkodás, de Antalvaliországban bármit el tudok képzelni."


Ebben a te hozzászólásoddal ellentétben nulla trollkodás van. De ha van erőd próbáld megcáfolni a leírtakat. Ám előre szólok, nem fog menni.

2013. nov. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Új vércsoportok napjainkban is bukkannak elő.

[link]


De ha cikknek nem hiszel járj utána!

2013. nov. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!