Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vakbelgyulladasra gyanakszom....

Vakbelgyulladasra gyanakszom. Szerintetek?

Figyelt kérdés

3 hete kezdodott hasmenes rontotta a napjaimat.Dieta mellett elmult.1 hete menstruacio.kozben eros jobb.alhasi es.alhas feletti.gorcseim voltak.

Elmentem.orvoshoz kibirhatatlan.vt a fajdalom

azt mondta gyulladas van a szervezetmbe

adott ra 2 gyogyszert

tegnap este.ota megint elkezdott jobb.oldali, gyomor illetve neha bal.oldali hasfajas, hanyinger tarsul hozza.

Etvagyam egyszer hol van.hol.nincs.

Fajdalom.kb 2-3 oraig tart.:/

mi lehet ?:/


2013. nov. 13. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet az is, szerintem menj vissza az orvoshoz!
2013. nov. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elég változatos tünetei vannak a vakbélgyulladásnak, ezért természetesen nem kizárt. Mindenképpen fordulj orvoshoz!
2013. nov. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

menny vissza a dokihoz!!

(csak azt nem ertem hogy miert nem kuldott el laborba/ultrahangra/rtg re??????????)

2013. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ma megyek vissza

tegnap suli orvos nyomkodta es ****tul fajt:(

de ha az is lenne...midenkepp mutteni kell ? :/

2013. nov. 14. 05:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp! Perforálhat és akkor még nagyobb galibákat okoz.

Előfordulhat, hogy enyhülnek a tüneteid, és nem fog "zavarni", több olyan ismerősöm van, akinek évekig hol fájt, hol nem és egyetlen orvos sem akarta őket megműteni, de csak az lett a vége...szóval szerintem jobb minél hamarabb túlesni az ilyesmin.

Elég rutinműtétnek számít, szóval még aggódnod sem kell és egész gyorsan fel lehet gyógyulni belőle :)

2013. nov. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ma korhazban kotottem ki annyira fajt

nincs vakbelgyulladasom hala a jo egnek :'(

megyek tovabbi vizsgalatokra :(

2013. nov. 14. 23:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Na, az jó, hogy nincs vakbélgyulladásod.

A fájdalom és a kórház persze nem jó, de lehet akkor akár gyulladt petefészek (már, ha lány vagy :)), vagy akármi.


Nekem is volt már ilyen amúgy, nagyon sokáig mindig fájt jobb oldalon a hasam, és az orvosok semmi okát nem találták. Aztán elmúlt.

Reméljük, neked is így lesz!


Majd írd meg, mi volt.

2013. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül műteni, hála Istennek, ma már nem műtik, csak ha nagyon muszáj. A gyulladásokat szépen le lehet húzni, nem csak a kés létezik. S mint minden szervnek, a vakbél féregnyúlványának is megvan a maga fontos szerepe. (Egy reprezentatív minta van benne "tárolva" a bélflórádból, ha az kipusztul valami miatt, elsősorban onnan pótlódik. Ha megcsinálják az appendectomia-t, akkor ez nem lesz lehetséges, emésztési zavarok léphetnek fel a későbbiekben.)
2013. nov. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem vakbélgyulladás

petefészek lesz itt a gond ( ciszta elvileg...) :/

de egyszer már volt... hogy megint van -e

nemtudom

megyek majd nőgyógyászhoz

2013. nov. 16. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!