Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kigyógyulni az...

Hogyan lehet kigyógyulni az anorexiából? Szerintetek is túl vékony vagyok? (kép)

Figyelt kérdés

Már évek óta küzdök az anorexiával, kövérnek látom magam, de sokak szerint betegesen sovány vagyok!!!!!!!!!

Már énis beláttam, hogy beteg vagyok, de hiába próbálok enni, egy falat sem csúszik le a torkomon!!


kép:

[link]


18/L


2013. nov. 14. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy betegesen sovány, de kövér sem!
2013. nov. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi ez kedves tőled :D Sokak mégis megszólnak, hogy kint vannak a bordáim stb. A barátommal nemrég elmentünk étterembe és hülyének néztek minket, még ő evett én meg csak bámultam.
2013. nov. 14. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet, hogy nem azt a képet tetted fel, amit akartál, de ezen nagyon jól nézel ki! :)
2013. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy kedveskedni próbálsz :DD Sokan mondják ezt, de látom a szemükben, hogy csak nem akarnak megbántani a kóros soványságom miatt!!:( Csak a legközelebbi barátaim tudják, hogy titokban a wc-re járok hánytatni magam, minden falat után, a szüleim nem is sejtenek semmit!!! Nem akarom, hogy megtudják, inkább meg akarok gyógyulni minél hamarabb. Tudnátok segíteni?
2013. nov. 14. 16:44
 5/11 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Ha más is válaszol majd, akkor látják, hogy ezen a képen nem vagy kórosan sovány. Biztos, hogy ezt akartad feltenni?
2013. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megint az első vagyok. Nem inkább bulimiás vagy?
2013. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy súlyos fogalomzavarban szenvedsz...
2013. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
neharagudj de ezen a képen duci vagy inkább mint kórosan sovány
2013. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
OMG... számítottam valami extra vékony lányra, de közel sem az a kép fogadott amire vártam. Hát ne aggódj, Nem vagy betegesen sovány megnyugtatlak :"D
2013. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha hánytatod magad, akkor bulémiás vagy nem anorexiás!

Te egyáltalán nem vagy sovány, ellenkezőleg, súlyfölösleg van rajtad.

Szerintem a fejecskédben van baj!

2013. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!