Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem vagyok megfázva, mégis...

Nem vagyok megfázva, mégis sűrűn el van dugulva valamelyik orrlyukam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem egészséges,de már vagy 1-2 hónapja minden este fújok az orromba orrspray-t,de most már szeretnék valami olyan megoldást erre,ami nem káros hosszabb távra..

Egyébként van ötlet hogy ez mitől lehet?

Már máskor is volt ugyanilyen problémám,akkor is orrspray-t alkalmaztam,aztán egy idő után próbáltam hanyagolni a spray-t,és idővel el is múlt a "kényszerem" hogy fújjak az orromba.


2013. nov. 16. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hohgy allergia...
2013. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 automatakoktel ***** válasza:

Atka vagy valamilyen pollen allergiád lehet.


Sós párnát javaslom mint nem káros hosszabb távra, azonban szintúgy csak tüneti kezelés. Nekem beválik.

2013. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 20. 19:59
 4/6 automatakoktel ***** válasza:
73%
Szivesen! :)
2013. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elfogyott itthon az orrspray,ezért már egy hete nem fújtam az orromba,először rossz volt éjszaka úgy aludni,de most már nincs is eldugulva az orrom:)
2013. nov. 24. 10:43
 6/6 automatakoktel ***** válasza:
nohh:)
2013. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!