Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Húzódik térdem mögött a...

Húzódik térdem mögött a hajlat, főleg ha kinyújtom. Miért?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hétben fociedzésen 100%-ot fektetek be és fel-le futok. Heti 3 edzésem van.Edzésre biciklivel járok, ami oda-vissza 10 km. Tehát egy héten biciklivel megvan a 30 km.

Tehát a problémám az, hogy fáj a bal térdem mögött a hajlatom vagyis inkább húzódik..a hét elején kicsit hátul a combomnál is húzódott alul.

Miért van? Mit tegyek? Kenjek? Pihenjek? Orvos szükséges?


2013. nov. 16. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon megerőltetted a lábad, nem csoda, ha húzódik. Mindenképp pihenj egy darabig és szerintem kend be valamivel. Orvoshoz nem érdemes menni én már voltam ennél durvább esettel is orvosnál és csak körberöhögött.
2013. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A koromat elfelejtettem leírni, 16 éves vagyok.

Szerintem majd csak jövőhét pénteken megyek legközelebb.

De, ha akkor is elkezd fájni?

2013. nov. 16. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaaa, akkor is kend be, amikor már mész edzeni! Olyan kenőcsöt használj, ami ilyen kámforos, mentolos, azoktól elmúlik a fájdalom, ilyeneket akárhol vehetsz, drogériák, teszkó, auchan stb. Meg a lóbalzsam is jó, csak az drágább, az is lehűti a lábadat és nem érzed a fájdalmat. Ezeket nem csak időszakosan lehet használni, hogyha már baj van, hanem megelőzésképpen. Én minden edzés előtt használok lóbalzsamot vagy jégzselét és akkor nem húzódik meg semmi, meg nem fájnak a térdeim.
2013. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van lóbalzsamom, használni csak mecs előtt szoktam használni. Van mentolos és chilis is. (mostanában hideg van és a chiliset használtam, mert melegít)

Akkor most az nem baj, ha napi 2x bekenem a lábam lóbalzsammal még akkor is , ha nincs edzésem?

2013. nov. 16. 18:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyi hasznos válasz...
2013. nov. 20. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Többször is bekenheted.
2013. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!