Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok a mestruációm...

14 éves vagyok a mestruációm 4. Hónapja elhuzodi fogamzás gátlót kaptam rá (szűz vagyok) minerva fogamzásgátlót és most is 10. Napja van meg! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Vissza kell menni az orvoshoz, elmondani a panaszt, és beállítja jól a dózist, vagy jobb gyógyszerfajtát ad.
2013. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem keresd fel a háziorvosodat és vizsgáltasd ki magad Von- Willebrand betegség irányába, Ez egy alvadásai zavar, ami nőket is érint. Ennek az egyik tünete az elhúzódó vérzés. Nem biztos, hogy ez van, de lehet. Ha nem végeztek vizsgálatot ilyen irányban jó lenne ezt megtenni. Ha esetleg ez van a háttérben ennek nem a fogamzásgátló a megoldása. / Ergam csepp, Exacyl tabletta a menzesz alatt /
2013. nov. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Ki kell dobni az ilyen vegyszereket, az orvosokat pedig nagy ívben elkerülni, akkor a szervezet visszatér a helyes működéshez.
2013. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. nov. 16. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász helyett inkább menj endokrinológushoz vagy csináljanak egy teljes, normális kivizsgálást!

14 évesen fogamzásgátlót írnak fel menstruációs problémára???

Nagyon-nagyon fiatal vagy, ráadásul ilyen korban még nem gond, ha nem áll be a vérzés.

Ehelyett a még beállásra váró ciklusodat ki is kapcsolják.

Nem jó neked a fogamzásgátló! És nem normális a 10 napja tartó vérzés sem.

Egy dolgot tudni kell, hogy a fogamzásgátló kikapcsolja a rendes ciklust. Amivel tulajdonképpen probléma van.

2013. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!