Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm még szűz. És azt...

Meszaros2000 kérdése:

A barátnőm még szűz. És azt szeretném meg kérdezni hogy első alkalommal meddig nyomjuk? Ameddig el nem élvez? És hogy fogamzás gátlót hány éves kortol ajánljátok?

Figyelt kérdés
normális válaszokat ha lehet...

2012. nov. 13. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"első alkalommal meddig nyomjuk? Ameddig el nem élvez?"


Édesjóistenem... Addig csináljátok amíg jól érzitek magatokat. Fogamzásgátlót (így egyben) pedig nem ajánlok nektek, lévén a kérdés alapján olyan 12 évesek vagytok.

2012. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk bocs.
2012. nov. 13. 17:53
 3/16 Menedzser válasza:
Nem is biztos hogy élvezni fogja -.-' és a fogamzásgátlót felejtsd el!!! Nem tesz jót neki, ha szereted kibírod a gumit!! Egyik ismerősömnek a fogamzásgátló miatt nem lehet most gyermeke.
2012. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Addig nyomd amig jo, en elsöre szetkurtam rendesen.

Vagy 5oräig szexeltünk folyamatosan.



Szerintem egy idejig huzzäl gumit, egy 16 eves länynak aki meg fejlödö szervezet lehet nem a legjobb.

De ezzel forduljäl inkäbb orvoshoz, a fogamzas gätlora ertve.

2012. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nembiztos hogy el fog elvezni az elso par alkalommal mert gorcsol,stresszel stb,beszeljetek hogy szoljon hogy jo e neki vagy se,es ha nem akkor abbahagyod.Fogmzasgatlot szerintem hagyjatok,bar nemvagyok nogyogyasz de nemhszem hogy egy 16 eves fejlodod szervezetnek jot tenne az efele hormonbombazas,ne legyel rest gumit huzni.
2012. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Okés köszi a válaszokat.:)
2012. nov. 13. 18:01
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Először hogy ne fájjon neki próbáld a farkaspózt, tehát hogy ülsz a lyuk mellett és vonyítasz.
2012. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsó:

El vagy tévedve, azt a terhesség utolsó hónapjában javasolják. Egy szűz lánynàl mégis mi értelme? Nem jutnának előrébb...

2012. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tehát a terhesség utcsó hónapjában vonyítani kell? :D

Ne csesszél már fel, csak poénkodtam.

2012. nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Te olyan sötét vagy, mint az éjszaka! Te inkább ne nyúlj egy csajhoz sem! Tutira az abortuszklinikán végzi!
2012. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!