Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fű mennyire károsítja a...

A fű mennyire károsítja a szervezetet?

Figyelt kérdés
ezen belül azt szeretném megtudni, melyik a károsabb: a sima fű, vagy az úgy nevezett bio-fű??? hogyan segíthetnék valakinek leszokni???

2013. nov. 17. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nyulaink nem panaszkodnak egyikre sem.
2013. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:DD köszi a választ, de szerintem nem nehéz kitalálni hogy (sajnos) teljesen másra gondoltam.. de azért jót nevettem..:D
2013. nov. 17. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
A bio fű kàros mert az mestersèges cucc.rendes fű sokkal kevèsbè kàrosabb mint pl a cigi vagy alkohol.a rendes fű nem okoz fizikai fűggösèget ezèrt könnyű leteni.Ha a haverod bio fűt sziv az tènyleg nagyon kàros,de ha rendeset sziv akkor azzal semmi gond nincs szerintem!nem hiàba leggalizàljàk egyre több helyen.Sok orszàgban orvos is felirhatja pl ràkos betegek szàmàra mivel ölli a ràkos selyteket!
2013. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ..:) sajnos "biozik" nincs valami tipped, hogy segítsek neki leszokni???
2013. nov. 18. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Ő le akarja tenni?mert ha nem akkarja az ugy neked elèg nehèz lesz,hogy ràvedd hogy letegye.Amugy szerintem ugy a legjobb ha fokozatosan teszi le! Amugy ênis biot szivtam egy ideig de nem volt gond letenni,ràjöttem hogy az mijen szar ès nem vettem többè! Azota csak rendeset szivok!:)
2013. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
persze, le akar állni, de úgy, hogy nem csak a bioról, hanem mindenről...
2013. nov. 21. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
??? Ha utàna olvasnàl a dolgoknak akkor tudnàd hogy igen öli a ràkos sejteket amerikàba orvos irja fel!ebbe most igazàn nem èrtem mèrt kötöttèl bele,olvas utàna!;)
2013. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gondolom az agy sejtekre gondolsz,csak kàr hogy a fű nem öli az agy sejteket,ellentètbe az alkoholal ami neked màr kikezte az agyad!Mi a helyzet akkor az ilyesztő adatokkal és statisztikákkal amikről hallani?

-Ezek nagy része elrettentés céljából készült,tudományosan megalapozatlan,elfogult vagy túlzottan sztereotipikus feltételezések alapján.Egy híres példa erre Dr Gabrial Nahas,aki több ilyen tanulmányt is össze tákolt mire felmondtak neki a Nemzeti Egészségügyi Hivatalban mielőtt vissza vonta összes addigi tanulmányának eredményét.Az egyik ilyen kísérlete során majmokat gázosított el 5 percen át több Marihuána füsttel mint amit egy átlagos füves egész élete során beszívna,és ezen kísérlet alapján próbált meg megalapozatlan,és messzemenően elfogult következtetéseket igazolni.Ebből a kísérletből származik az a tévhit is hogy a Marihuána pusztítja az agysejteket.Azt nem tették hozzá a kísérlet leírásához hogy a majmok agysejt károsodását az oxigénhiány okozta nem pedig a Marihuána.

2013. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!