Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a körmöm...

Hogyan szokjak le a körmöm rágásáról?

Figyelt kérdés
Elnézést, nem tudom milyen témakörbe kellett volna írnom e kérdést, de rondítom magam avval, hogy a körmöm rágom.. főleg játék közbe fordul elő, de akár suliban vagy dolgozatírás közben is.. egyrészt nagyon ronda tőle a kezem, másrészt meg undorító. valami ésszerű választ ha valaki tudna adni, az nagyon jó lenne :) Fiú vagyok, tehát nem szeretném kifesteni és műkörömmel se barátkoznék... köszönöm :D

2013. nov. 18. 19:28
 1/5 anonim válasza:
Léteznek olyan körömápolók,amik nem látszanak a körmödön. Rossmann,Dm be biztos tájékozottabbak.Viszont az ízük szörnyű... Régen én is ezzel szenvedtem(8-10éve), és ez volt az egyik megoldás,meg hogy muterom csinált egy erősen csípős olajos vmit,amit a körmömre kent és utána nem volt már kedvem rágni.Annyira csípet,hogy köhögtem tőle.
2013. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet a csípős körömlakk, mert akkor esetleg mélyebb színre megy és pl. dadogni fogsz.

Javaslom, hogy menj el homeopátiás orvoshoz. Sok szer van körömrágásra. Pl. ha sötétben félsz, akkor a STRAMONIUM CH9 minden nap 1x3 globuluszt elszopogatni, éhgyomorra. (minimum 2 hónapon keresztül).

De, ha lámpalázas vagy és esetleg libidó problémáid vannak, akkor pedig Lycopodium CH9 minden nap 1x3 globuluszt. De legjobb lenne, ha személyesen beszélnél egy homeopátiás orvossal! Komolyan hatni fog és örökre. (Alapjaiban szünteti meg szorongást. Sajnos nem ajánlhatok homeopátiás orvost, mert reklámnak tűnne.)

2013. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kend be tárnicsgyökér kivonattal. az elég keserű ahhoz, hogy ne rágd. A körömrágás azonban legtöbbször valamilyen pszichés probléma következménye, ritkábban rossz szokás.
2013. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 válaszolj lécci válasza:
Szia! :) Lehet hogy majd ez elijeszt tőle :P Nos.. Én kicsi koromban rágtam a körmöm. ( ma már nem ) Azóta Nagyobb koromra a körmöm sárgás, és hullámos lett. A bőrgyógyász azt mondta, ez örökre ilyen marad.. Szóval szerintem ne rágd, mert csúnya lesz, és ugye nem szeretnél műkörmöt.. :)
2013. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 válaszolj lécci válasza:
Szia! :) Lehet hogy majd ez elijeszt tőle :P Nos.. Én kicsi koromban rágtam a körmöm. ( ma már nem ) Azóta Nagyobb koromra a körmöm sárgás, és hullámos lett.( Mertmegsérült a körömházam ) A bőrgyógyász azt mondta, ez örökre ilyen marad.. Szóval szerintem ne rágd, mert csúnya lesz, és ugye nem szeretnél műkörmöt.. :)
2013. dec. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!