Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől dugulhatott be a fülem?

Mitől dugulhatott be a fülem?

Figyelt kérdés
Tegnap este fürdés után pucoltam a fülem és bedugult. Próbáltam mindenhogy kidugítani, de nem sikerült. Tudjátok, van az a hang, mikor kidugul a fületek. Hallottam azt a hangot, kidugult egy másodpercre majd egyre tompább lett az a fura "pukk" hang, s újra bedugult. Még párszor sikerült kidugítani egy-egy pillanatra. Lefeküdtem aludni, gondoltam, majd reggelre kidugul. Hajnali 4-kor megébredtem, ki volt dugulva a fülem, aztán a semmitől megint bedugult, és még mindig be van dugulva. Kicsit zavar. Ha nem műlik el, akkor csak el kéne mennem orvoshoz, nem? Vagy majd elmúlik? Mennyit várjak, mielőtt elmegyek dokihoz? Volt már valakivel ilyen?
2013. nov. 19. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
A pucolástól, nem szabad a fület pucolgatni, mert megsérted a dobhártyádat, vagy felnyomod a fülzsírt, lehet, hogy ezen már csak a fülészeten tudnak majd segíteni.
2013. nov. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel ma délelőtt dolgozok, a párom meg nem, kér nekem időpontot, már írtam neki, mert arra gyanakszom én is, hogy fülzsír a ludas. Pedig nem szoktam fülpucolót használni, de ha használok, akkor is óvatosan, mindig bevizezem, meg nem nyomom mélyre. Nekem szerintem több fülzsírom is termelődik, mint a normál mennyiség, de mindig csak az ujjammal szoktam, csak akkor nyúlók fültisztítóval bele, ha kicsit viszket...hát tegnap viszketett hajmosás után.
2013. nov. 19. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!