Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1-2 éves gyermeketeket beoltat...

1-2 éves gyermeketeket beoltattátok H1N1 ellen? Gyakoriak lesznek a külföldi vendégeink, és most arra gondoltam be kellene oltatni őt is. Van itt olyan aki ekkora gyereket beoltatott?

Figyelt kérdés
Kérlek ne azt írjátok, hogy már van fenn 1000 kérdés, nincs időm mindet átbogarászni így egyszerűbb.
2009. nov. 19. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Pedig van Màr ezer ilyen kérdés. Én nem oltatnám be.
2009. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem beoltatta, a gyereknek semmi baja nem lett tőle. Azt mondta, hogy a doki fél adagot adott be a gyereknek.
2009. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
21hónapos kislányomat beoltattam 1 hete,nem volt ezidáig semmi mellékhatása sem.Én ezt tartottam biztonságosnak az ő érdekében.Úgy gondoltam hogy ha ne adj isten elkapná a vírust és baja esne akkor már csapkodhatnám a fejemet az ajtóba hogy lett volna lehetőségem megvédeni de nem éltem vele.Másik két gyerekem is (6 és 12 évesek) megkapták az oltást velem együtt.
2009. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
A külföldi emberek már egyáltalán nem veszélyesebbek, mint ha kimész az utcára Magyarországon. Eléggé elterjedt már itt is.
2009. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!