Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sokszor nem tudom befejezni a...

Sokszor nem tudom befejezni a mondandómat mert közben elfelejtem, mit is akarok igazán mondani. (kicsit vicces) szerintetek ez valami betegség?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok,de ettől függetlenül mindig is ilyen voltam.Nagyon zavar,hogy sokszor koncentrálnom kell arra ,hogy mit mondanak nekem ,hogy meg értsem.Ha mondanak valamit amit meg kellene jegyeznem,sokszor félek ,hogy nem tudom meg jegyezni vagy felfogni.Van ilyen betegség?
2013. nov. 19. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Javaslom, menj el egy jó homeopátiás orvoshoz, aki meg fogja keresni az alkati szeredet! De addig is ezt szedhetnéd: MEDORRHINUM CH30

Minden héten kétszer (hétfőn és csütörtökön) éhgyomorra szopogass el belőle 3 globuluszt.

Ezt nem biztos, hogy lehet kapni Magyarországon, de meg tudod hozatni pl. Bécsből: a Pharma-futárral vagy bárki mással. De azért menj be egy-két színvonalas patikába, mert lehet, hogy kapható már Magyarországon és meg fogják hozni Neked 1-2 nap alatt.

Ha van, akkor csak kb. 800 Ft, de ha kintről hozatod, akkor lehet, hogy plusz 5000. (de én meghozatnám... megéri!)

2013. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KukacHarcos válasza:
Én 16 éves vagyok és én is majdnem ilyen vagyok csak én ugy vagyok hogy éppen beszélek valakivel és egyszer csak abba hagyom és elkezdek bambulni... De azert elég ritkán van ez de akkor is utálom néha ezért magam...
2014. szept. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!