Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi ez? Mi okozza? (bocsánat...

Ez mi ez? Mi okozza? (bocsánat ha rossz téma. ) Ebédeltem és eltelt pár óra, úgy éreztem mintha az étel "jönne föl". Tehát a torkomban mintha jött volna föl. Remélem jól fogalmaztam.

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit ettél? Lehet, hogy refluxod lesz? Hány éves vagy?
2013. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
huh...14 éves vagyok, lány és diètán vagyok, mert gyomorrontàst kaptam. Sajtos rudat ettem, yoghurttal
2013. nov. 20. 17:52
 3/5 anonim válasza:
ha ez sokszor előfordul az étkezések után akkor érdemes elmenni orvoshoz, ugyanis nem kizárandó a reflux gyanúja, ha az elkövetkezendő napokban észreveszed, hogy ez megismétlődik menj el orvoshoz, mert a reflux elég kellemetlen :S
2013. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az ételek alapján, amit ettél inkább laktóz érzékeny vagy. Az nagyon gyakori. Én is az vagyok zéró toleranciás. Ha én megenném amit ide leirtál, a mentő vinne el. Próbáld elhagyni a laktózt, és meglátod. Lehet, hogy már a gyomorrontásod is ettől volt. A reflux inkább felnőttes betegség.
2013. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gyomorrontás után nem volt jó ötlet joghurtot enni(ilyenkor kerülendő a tejtermék),elég lett volna a sajtosrúd
2013. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!