Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mekkora a súlya egy átlagos...

Mekkora a súlya egy átlagos emberi székletnek?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülyén hangzik , de unatkozom és ki szeretném számolni hány kg-t sikerült gyártanom eddigi életem során :D

2013. nov. 20. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer megméred egy átlagos csomagodat és az alapján kiszámolod.
2013. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyszer én is megkérdeztem, és pár percen belül kitiltottak az oldalról, valami olyasmi szöveggel, hogy nem tartottam be az oldal szabályzatát.

Szóval elvileg ezt nem szabad itt megkérdezni, bár én nem láttam ilyen pontot a szabályzatban... Na de mindegy is.


Szerintem néhány száz gramm lehet, legfeljebb fél kiló lehet. Pontosan úgysem tudod kiszámolni, mert egyszer kisebb, máskor nagyobb adag sikerül. Néha naponta többször is gyártasz, máskor több napos szünet van. De persze egy közelítő adatot meg tudsz saccolni.

Elég meglepő adat, gondolom tonnák jönnének ki. :)

2016. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
megméred magad előtte és aktion után.
2017. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én már többször megmértem. Általában 15-20 dkg nekem. 28 éves vagyok, 50 kg, és 175 cm.
2023. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az teljesen rendben van. Az irodalmi adat is 150-300 g.
2023. jan. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!