Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz ha...

Szerintetek nagyon gáz ha heti 4 súlyzós edzés mellett zsákolok? Igaz hogy beéghet az izmom tőle és nem jön a várt eredmény?

Figyelt kérdés
Évek óta edzettem otthon szálkásítottam, kardióztam valamit nemjól csináltam megutáltam az egészet. Van rajtam egy kevés felesleg de belefáradtam a zsírégetésbe. Kettő hónapja elkezdtem egy nagyon izomszaggató edzést. Kis idő alatt nagyon sokat nőttem erőre és egy kevés izomgyarapodást is észrevettem. Heti négyszer edzek megfelelő kaja és fehérje mellett. Edzések után zsákolok fél órát bukásig. Többen mondták hogy így a súlyzós edzés mit sem ér. A hasamból lement 2 hónap alatt egy centi. A célom az hogy izmot építsek egészséges legyek a box pedig hogy ne zsírosodjak tovább. Mindenfajta kérdést szívesen várok de ne szidjatok eléggé kezdő vagyok! Köszönöm.

2013. nov. 21. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, aki azt mondja, hogy a súlyzós edzés mit sem ér, csak mert utána zsákolsz is, az idióta. Ugyanúgy megvan az izommunka, ha beviszed hozzá a megfelelő tápanyagot, akkor jó leszel. Szálkás, szép izmaid lesznek, nem olyan felfújt rondaságok, mint nagyon sok testépítőnek. Szerintem ez jó.


Amúgy esélyesen azért ugatnak rád, mert a "klasszikus" testépítők az izomépítési és a szálkásítási szakaszt ketté szokták választani. Tehát egyszerre vagy izomépítés, és súlyzó ezerrel, vagy szálkásítás, és akkor diéta és kardio és kis súlyzó. De ezt azért nem kell ebben a formában komolyan venni, egészen addig, amíg nem óhajtasz testépítésből versenyezni. Nézz meg például pár ketrecharcost, azok is szép izmos karcsú emberek (sokkal szebbek a testépítőknél), pedig nem választják szét az izmolást meg a szálkásítást.

2013. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben ezt az edzésmódot mindenképpen megszeretném tartani, annyi kérdésem lenne még hogy fehérje shake-t súlyzózás után igyak vagy box után vagy is is ? Előre is köszönöm a választ.
2013. nov. 21. 21:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy akkor súlyzózás után mehet a box vagy előtte ajánlatosabb ? (utánna jobban szeretem)?
2013. nov. 21. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!