Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüdőszűrés de mégis hogyan?

Tüdőszűrés de mégis hogyan?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy diákmunkára és azt mondták hogy menjek be az egyikmegnevezett diákszövetkezetbe és ohgy majd ők elküldenek tüdőszűrésre(hajól emlékszem ezt mondták) És ez lehetséges vagy pedig oda csak bekell regsiztrálni és a háziorvostól kell beutalót kérnem?
2013. nov. 25. 04:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért kell a diákszövetségbe menned,mert ha iskolaorvos(ott ilyen is van)ad beutalót neked,akkor nem kell fizetni a tüdőszűrésért. Ha háziorvos adja,akkor igen. Persze,ha nem sajnálod rá a pénzt,akkor tőle is kérhetsz beutalót.
2013. nov. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Már bocs, hogy itt kérdezem, de a tüdőszűrésért kell fizetni? :-O

Én nemsokára akarok menni, mert már 2 éve nem jutottam el. Ezek szerint kell beutaló oda is (mert akkor kérek a háziorvostól)? De mindenkinek kell fizetni? Én már nem vagyok diák, huszonéves fiatal vagyok, biztosításom vagy mim jelenleg elvileg van, mert a gyógyszereket is fel tudja írni az orvos, nincs piros jelzés a nevem mellett (mint amikor nincs biztosítás).

Még egyszer elnézést, hogy itt kérdeztem, csak gondoltam ha már az első válaszadó írt róla, akkor ő biztos tudja, hogy megy ez.

2013. nov. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40 év alatt fizetni kell a tüdőszűrésért,beutalót nem mindenhol kérnek,de biztosabb,ha viszel magaddal a háziorvostól.
2013. nov. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teatyaúristen. És mégis mennyit kell fizetni és kinek kell odaadnom a pénzt?

Köszönöm a választ.

2013. nov. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez változó helyenként. Ha munkához kell, kérjél róla számlát,mert egyes munkahelyek kifizetik.
2013. nov. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és ott helyben kel fizetni.
2013. nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
... kell...
2013. nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem munkához kell, csak már régen voltam. De köszönöm (nem is tudtam, h egyes helyeken kifizetik, ezt érdemes lesz megjegyezni)!
2013. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!