Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sportolás közben rosszul...

Sportolás közben rosszul vagyok, mitől lehet? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés
amióta egyetemista vagyok, viszonylag keveset eszek, és 2 hónap alatt lefogytam 13kg-t. a suliban sokat kell sportolnunk, de én sűrűn rosszul leszek (nem kapok levegőt és szédülök,de ahogy leülök pihenni már jobban leszek). Észrevettem,hogy a szemem alatt is kicsit beszürkült. Én a fáradságra,kevés kajára, és kevés kondira gondolok,de kezdek aggódni.
2013. nov. 27. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, kiváló példa vagy arra, hogy az érettségi nem jelent érettséget, az egyetemen nem csak értelmes emberek tanulnak.

NE is egyél, minek?

Tényleg ennyire hülye vagy (bocs, de van, akit másképp nem lehet észhez téríteni)?? Igen, magadnak köszönheted a problémát. Kapd össze magad, egyél normálisan, az egyetem nem kifogás az idióta nem evésre.

2013. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan vérszegény lehetsz mint állat...
2013. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért nem eszel rendesen? Szinte biztos hogy vérszegény vagy, menj el a körzetihez aki elküld vérvételre.
2013. nov. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

13 kiló nagyon sok fogyás, és gondolom nem 100-ról indultál.


Egyél normálisan, és többet!

Persze, hogy rosszul vagy, ha ennyire keveset eszel.

2013. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülhetsz, ha tényleg "csak" vérszegény vagy!
2013. nov. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!