Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám növelni a...

Hogyan tudnám növelni a testmagasságomat? Van erre lehetőség?

Figyelt kérdés

15/F vagyok és kb 164 cm. Zavar , hogy barátnőm nagyobb tőlem max 5 centivel. Tudnátok segíteni, hogy nőjjek?

Tudom , hogy fejlődésben vagyok még, de amúgyse lennék túl magas. Remélem nem ekkora leszek felnőtt korban..

Köszönöm előre is!


2009. nov. 20. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Járj magassarkúban.
2009. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet a növekedést gyorsítani :) Valószínű,sokat fogsz még nőni.Persze vannak olyanok,akik felnőtt korukra is ekkorák,azzal sincs semmi baj.Nézd meg a szüleidet,akkora leszel te is,mint ők (kb).
2009. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fiamnál is probléma volt, hogy évekig nem nőtt, az osztályban már ő volt a legkisebb 7-8 osztályban...


Próbálkoztunk B-vitaminokkal, az orvos más erősítőt nem írt fel neki, végül valahogyan azt találtam ki, hogy szójalecitin kapszulát veszek neki, hátha?...


Kb. 2 hónap szedés után (napi 1200mg-ot szed) kezdett el nőni és egyszerűen fantasztikus, ahogy azóta nő!!! :D

Az első 2 évben havonta 1 cm-t nőtt, ma már kicsit lassabban ugyan, de még mindig növésben van!!!

Most 17 éves és az osztályban átlagos (közepes) a testmagassága (175 cm).


Mellesleg az sem mindegy, hogy mióta szedi a szójalecitint, azóta sokkal könnyebben tanul!


Próbáld ki, hátha neked is bejön! :D

2009. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat! kivéve az elsőt..
2009. nov. 21. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert mi a bajod az elsővel, de most őszintén????
2009. nov. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!