Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Proktológiai (aranyér) vizsgál...

Proktológiai (aranyér) vizsgálatnál gondot jelent a hüvelyi folyás (elég erős)?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el hüvelykúpot használni ami miatt eléggé erős folyásom lett (gondolom távozik a szervezetemből ami megmaradt, vagy valami..) és ez kb egész nap. Nem tudom hogy zajlik egy ilyen vizsgálat vagy mennyi idő.. ha esetleg beavatkozásra is sor kerül, ez nagyon zavaró lenne? Megcsinálják így egyáltalán? :(


Vagy esetleg aznap előtt este hagyjam ki a kúpot? attól nem lesz kevésbé hatékony? másnap ugyanúgy folytatnám, csak félek hogy pont emiatt az egy nap miatt veszne kárba az egész és nem működne.


2013. nov. 28. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hüvelykúpot ne hagyd ki, de én így proktológiára sem mennék. Halaszd el egy héttel.
2013. nov. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uhh tényleg? Nem lehet elhalasztani, így is alig kaptunk időpontot.. :/
2013. nov. 28. 08:57
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg ha beteszek egy tampont? Vagy úgy meg már azért nem lehet? :((
2013. nov. 28. 08:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem jelent gondot,nyugodtan menj el. A kúpot is használhatod nyugodtan,semmi köze a proktológiai vizsgálatnak a hüvelyedhez.
2013. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, ez megnyugtató, köszönöm a válaszokat. :)
2013. nov. 28. 09:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Folyásra ne használj tampont, mert az összes nedvességet kiszívja a hüvelyedből, aminek a következménye lehet hüvelygyulladás is.
2013. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, esetleg kellemetlen lehet a dokinak, de ha nem megoldható a halasztás, ki fogja bírni.
2013. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

áHt én azt javaslom tegyél fel nyugodtan egy tampont arra a kis időre amíg bemész a dokihoz.Mielőtt bemész felrakod és ahogy kijösz kiveszed.Nem lesz semmi bajod!Én is voltam így.Márcsak azért is mert amúgy se kellemes a vizsgálat és ha még ezen görcsölsz még rosszabb lesz.

Szóval tampon fel mielőtt bemész a dokihoz,ahogy kijösz irány a wc és kiveszed.Ennyi.Nem lesz 10-15 perc miatt hüvelygyulladásod!

2013. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Kellemetlen a dokinak?! A fenekébe fog turkálni,mi lenne kellemetlen neki egy hüvelyfolyásban? A vizsgálat eredményét nem befolyásolja, az orvos pedig valószínűleg látott már ennél cifrábbakat is.
2013. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!