Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mért halnak meg általában...

Mért halnak meg általában hamarabb azok akik életük végéig fizikai munkát csinálnak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az ipari munkákra kőműves,szakmunkások,ács,asztalos,segédmunkás, ha életem végéig "gyúrni" fogok és kint dolgozni fizikai munkát én is megfogok halni 60évesen ?
2009. nov. 21. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert elfárad, elgyengül, elhasználódik a szervezet a sok igénybevételtől.

Mint a könyv, amit csak néha nyitsz ki, tovább marad szép, mint az amit minden nap nyitogatsz.

2009. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
:D a válasz a kérdésedre igen , ez igy van ahogy leirtad , és igen megfogsz halni 60 évesen ha életed végéig gyúrsz. Sztem én is abbahagyom mert nem akarok meghalni 60 évesen.
2009. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Élete végéig aktív - olajbányász-munkás, kertfenntartó, szőlőshegy-ápoló, állandóan izgő-mozgó - nagyapánk 93 éves korában hunyt el. Mindenki vonja le a következtetést...
2009. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Levonom a következtetést: minden ember különbözik, de vannak dolgok amikben egyezünk és csak 1-2 kivétel van. Én nagyapám is 86 éves, aktív életmódot folytatott mindig is, hivatásos katona volt, minden nap 2 doboz cigit elszív már 60 éve és mégis tök jól van, minden reggel kapál a kertben, lejár a boltba ami 2 km-re van hegynek fölfele stb. Van ilyen.
2009. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan munkaköröd van, ami pl. személygépkocsival végezhető, hiába szuper a járgány, ha rendszeresen hajtod, napi 10-12 órát "dolgozik", bizony hamarabb elromlik, elhasználódik, mint amelyiket megkimél, ritkán használ a tulajdonosa. Az ember is ilyen, a sok fizikai munkától, a rendszeres terheléstől hamarabb elfárad, elhasználódik a szervezet. Talán ritkábban járnak orvoshoz, mert a gyárból, építkezésről nehezebb eljutni a körzetihez, szakorvoshoz. Ráadásul úgy gondoljár, hogy ők erősek, egészségesek.
2009. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Most levonom a következtetést , 5 válaszbol 3 ugygondolja hogy ha valaki rendszeres fizikai munkát végez az meghal 60 évesen , kettö pedig ugygondolja hogy ez h*lyeség. A következtetésem ebböl az , hogy csak össze-vissza találgattok , és nem tudjátok biztosan.
2009. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg senki nem mondta, hogy hülyeség és senki nem mondta azt se, hogy 60 évesen az ilyen ember biztosan meghal 12:25-t leszámítva.

12:48 Kicsit jobban oda kéne figyelned.

2009. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"állandóan izgő-mozgó - nagyapánk 93 éves korában hunyt el. Mindenki vonja le a következtetést..."

Levonom: szegény öreg, ha kímélte volna magát 107 évig élhetett volna..:) bocs

2009. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!