Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérdésem a leszázalékolással...

Kérdésem a leszázalékolással kapcsolatos! Bizottság előtt voltam kb. másfél hete, és visszautasítottak! Most fellebbezni akarok. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

További problémám, hogy nem tudom, megfogják-e adni! Öt éve küzdök depresszióval, súlyos depressziót állapítottak meg, nem tudok dolgozni, utolsó munkahelyem féléve volt, és két hónapnál tovább nem

bírtam! Az éveim megvannak a leszázalékoláshoz, és semmilyen egyéb segélyt nem kapok! Pánikbetegségem is van, alig merek utcára kimenni, bár ez a lapomon nincs

feltűntetve! A segítséget előre is köszönöm: Mariann


2008. júl. 11. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan,hogy is megy ez az egész. De javasolnék valamit ami biztosan hasznos lesz. Menj el ahhoz aki a depresszióddal kezel és kérj tőle szakvéleményt s irasd le vele a pánik betegséget is. Hivatkozási alapnak jó lehet a fellebezéshez. Jó lenne mielőbb, mert azt hiszem 15 vagy 30 nap a fellebbezési határ idő. S beszélj a házirovosddal is. két orvos csak tud neked összeütni még valamit,hogy legalább fellebbezés után legyen esélyed.

Sok szerencsét!

2008. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!