Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhet akkor ha beszed...

Mi történhet akkor ha beszed valaki egy rakás gyógyszert? Milyen utóhatásai lehetnek?

Figyelt kérdés

Nem magamért kérdem, nem vagyok én azafajta depis kis szerelmes tinilány...Közelsem.

Csak mindenhol ezeket írják, mondják és kíváncsi vagyok hogy ezeknek nincs utóhatása? Bekerül a kórházba kimossák s ennyi?

Aki szak a témában írhat.

Köszönöm


2009. nov. 21. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egyszer beszedtem egy csomó gyógyszert, de ahhoz nem eleget hogy hasson.

Fogalmam sincs mi volt mert lett egy kis amnéziám tőle, de nekem annyi volt, hogy kidőltem és utána pár napig erős hányingerem és szédülésem volt. Nem mentem gyomormosásra, de nem haltam bele. A májamat megviselte.

2009. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszeri alkalomtól nem biztos,hogy lesz maradandó károsodás, attól függ,mit vesz be. Ha többször csinálja, gyomorfekély, veseelégtelenség, májelégtelenség/cirózis, és idegrendszeri problémák. (Persze ha nem annyit szed be,amitől meg is hal egyből.)
2009. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!