Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért olyan büdös a székletem? :S

Miért olyan büdös a székletem? :S

Figyelt kérdés
különösen büdös még apu is mondja, hogy fiam te ritka büdöset sz*rtál
2009. nov. 22. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
rohadnak a beleid
2009. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Vagy még az is lehet hogy olyan ritkán mész el wc-re hogy még a szar is belédrohad!
2009. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
xd mindenkinek büdös te kis butus
2009. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Bizonyos betegségek esetében az átlagosnál is bűzösebb a széklet. Pld.: cukorbetegség, alkoholizmus, stb. ahogy például a vizelet is /szklerózis multiplex/.
2009. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Az én pasim is mindíg büdöset szarik, olyan a szaga mint a lószar. Mondjuk ő vagy 2-3 naponta jár budira. :o(
2009. nov. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy valami olyat ettél, ami büdösebb gázokat szabadít fel; esetleg másképp működik eleve az emésztőrendszered, bélrendszered.

Mellesleg a "szarszag" eredetileg édes illatú, nagyon-nagyon kicsi mennyiségben kellemes - még parfümnek is elmenne -, na de töményen... hát, igen, fúj. :)

2009. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
néha én is tapasztalom, h van egy fura rossz szahag, és az sztem ténéyleg vmi betegség lehet, pl. amikor gócos fogam volt, akkor voltak ilyenek, meg most is időként...most meg endometriosisom van.
2009. nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!