Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nőhetek még? Elérhetem a...

Nőhetek még? Elérhetem a 175centit?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok 161-2 centivel, apum 178 anyum 162 centi. Szerintetek még elérhetem a 175 centit?? Nagyon sokat segítenétek vele ha valaki értelmes választ adna a kérdésemre! A rendes válaszolóknak előre is köszönöm. :)

2013. dec. 6. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de mivel lány vagy, így sem vagy alacsony.
2013. dec. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

168 cm reálisabb cél,de amúgy mi sem tudunk jósolni,főleg nem ennyi adatból. Esetleg ha segítenél pontosabban tudnák a pontatlan becsléseinket mondani.Mire gondolok: megjött-e már,menyit nőtél tavaly óta,egyéb rokonok,mennyire vagy fejlett már...

Amúgy meg tényleg nem gáz ez a magasság az én barátnőm 158cm és semmi bajom vele,aranyos hogy ilyen pici. 25cm különbség van köztünk de senkit sem érdekel:)

2013. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedvesek vagytok, most lesz 2 éve, hogy megjött, a rokonaim változók, hol nagyon magasak hol még nállam is alacsonyabbak.
2013. dec. 6. 09:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, 4 centit nőttem tavaly óta. Az elötti évben 6ot.
2013. dec. 6. 09:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Lányok általában 16 éves korukig nőnek,de egyre lassabban. Úgyhogy elképzelhető,hogy a 175 cm-t nem éred el.
2013. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nem hiszem, a szüleid egyáltalán nem magasak, max még 1-2 cm-t nőhetsz, 175 cm-t 99%, hogy nem éred el, és a legtöbb lány a te korodban már nem nő túl sokat
2013. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

168,nagyon jó magasság és reálisabb is:)

Higgy nekem 168 tökéletes akármi is akarsz lenni és akárkinek is akarsz tetszeni :)

2013. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!