Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hullik a hajam, és már...

Nagyon hullik a hajam, és már úgy látom, hogy nagyon ritka is lett, látom a fejbőröm! Félek, hogy teljesen kikopaszodom, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nemed? Betegségek? Kivizsgáltattad magad?
2009. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy menj el nőgyógyászhoz kivizsgálásra, nézesd meg a fogaidat, csináltass egy laborvizsgálatot hogy kiderüljön nincs-e gyulladásos góc a szervezetedben, mert ez is okozhatja. Ezután jöhet egy hormonvizsgálat, mert az is kiválthatja. Diffúz hajhullásod van (vagyis hogy mindenhol egyenletesen hullik), vagy egyes területeken hullik? Ha nem találnak orvosilag rendellenességet akkor elmehetsz egy hajgyógyászhoz aki megvizsgálja majd a hajadat, hajhagymáidat. Persze tényleg jó volna tudni hogy hány éves vagy és milyen nemű.
2009. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Vashiány is okozhat hasonló tüneteket!
2009. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

32 éves nő vagyok.Nem foltokban hullik,hanem mindenhol.

Volt márciusban egy nagyvetélésem,(24 hetes terhesség),már arra is gondoltam,talán hormonális a dolog,dehát az nem lehet,már 8 hónapja volt!Kedden megyek nőgyógyászatra,és köszi a tanácsot,elmegyek a körzetihez is egy vérkép-beutalóért,csakhát úgy szégyellem ezt,annyira gáz!:(Rossz fogam nincs,tehát ez is kilőve,meg ha jól tudom attól foltokban hullana.

2009. nov. 23. 05:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak olyasmit szégyelj, amiről a te tehetsz! Erről -hogy hullik a hajad-, biztos nem. Vagyunk még páran így:(


Nem elképzelhetetlen a hormonális ok, hiába volt a vetélés 8 hónapja. A hormonháztartás felborulása és annak utóhatásai, következményei ilyen lassan zajlanak le.

2009. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nem tudtam,hogy az ilyen lassú,de köszönöm,hogy írtál,minden nap lehet tanulni valamit!!!

Holnap úgyis megyek a nőgyógyászatra,remélem kapok vmi bíztató infót a dokitól..

2009. nov. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!