Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó napról napra rengetege...

Állandó napról napra rengeteget hámló szemöldök alatti bőr és két szemöldök közötti bőr részel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Nagyon hámlik naponta rengeteg bőr jön le és nagyon csúnya.
2013. dec. 7. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász. Ez teljesen biztosan valami fertőzés, gomba vagy ilyesmi azon az adott részen.
2013. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, elmgyek de még írhatnak azok akik már megtapasztalták.
2013. dec. 7. 09:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, gyakrabban krémeztem. Canestennel kentem be először, hogyha gomba akkor eltűnjön, utána meg csak a bőrt hoztam helyre arckrémmel. Semmi komoly, ne aggódj.
2013. dec. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
igy latatlanban: seborrhoeas dermatitis. welcome to the club.
2013. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak igaza van. Seborrhoeás dermatitis,aminek csak egy része a gomba,illetve néha semmi köze hozzá. A hajadat mosd Nizoral samponnal, kend be egyszerű hidratáló krémmel,de amivel ezen kívül kezelni kezelni kéne az csak receptre kapható,úgyhogy menj bőrgyógyászhoz.
2013. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szívcsakra válasza:

Így igaz. A Diprosalic krém, ami időnként szükséges. A Nizolal jó és irtó drága. A kozmetikumokat sajnos el kell felejteni. Egy gyógyszertári olcsó keverék van helyette arckrémnek: Cremor refrigerans (ha jól írtam). Olcsó, háziorvos is felírja mindkettőt.

Ez saját tapasztalatom erre a seborrheás dermatitis dologra.

2022. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!