Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan takarjam el?

Hogyan takarjam el?

Figyelt kérdés
Nem kérek okítást,csak sürgős válaszokat!Vagdostam a bal kezemet,de nem tudom hogyan takarjam el.Napközben megoldom a hosszú ujjú pulcsikkal és az otthoni melegítő felsőkkel, de a tesiórát nem tudom megoldani!A múlt héten bekötöttem és azt mondtam hogy leestem a lépcsőről,így is akadtak akik nem akarták elhinni,de végül mindenki beadta a derekát.Most egy héttel később is eléggé feltűnő és nem tudom hogyan takarjam el mert a tesi órákon kötelező a póló és ha nincs akkor a tanár add,szóval így nincs menekvés.A kötést nem tehetem vissza hiszen mert jöttek a vádolások hogy "Egy orvos nem így köti be a kezedet" meg a "Miért nem mész el vele orvoshoz?". Persze,elhitettem mindenkivel hogy kicsit be van dagadva és tiszta kék-zöld ilyennel nem ülök be orvoshoz hogy azt mondta hogy jegeljem.De most már nem mondhatom hogy megint elestem pont ugyan ott,a kötést sem vehetem fel mert akkor meg jönnek hogy "Miért nem gyógyult meg hisz azt mondtad csak megzúztad és már egy hete jegeled!". Nem akarom hogy mások akarják megoldani a dolgaimat.Kérlek,segítsetek!!!
2013. dec. 8. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél fel egy hosszú ujjú pólót, mert fázol vagy megvagy fázva és abban tornázz, ha kell vegyél rá arra egy pólót.

Egyébként pedig ezt tessék abba hagyni, ez semmilyen problémát nem old meg, látod csak még több gondod van miatta!

2013. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a csuklódnál vágtad, akkor csuklómelegítőt vegyél fel. Még jól is néz ki. Ha feljebb, akkor hosszú ujjú póló a rövid ujjú alá. Azt megengedné a tesitanár? V csinálj szebb kötést, és mondd azt h orvos csinálta.
2013. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a csulószorítóra gondoltam- de hosszúujjú póló lenne a legjobb- ha meg kérdezik, miért olyan van rajtad, azt mondod, fázol a másikban
2013. dec. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy nem engedik felvenni a melegítő felsőt?

Azt is felvehetnéd- ha kérdezik, azt mondod,

hogy fázós vagy-

2013. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!