Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszatérő arcüreggyulladás....

Visszatérő arcüreggyulladás. Mit tehetnék? 1 évben min.4x van arcüreggyulladásom, mások meg nem is hallottak róla.

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljeskörű fogászati góckutatás!

Sajnos egy kezeletlen, de fájdalmatlan fog évekig megkeserítheti az életed. Okozhat örökösen felszálló arcüreggyulladást, izületi fájdalmakat, szívpanaszokat! Természetesen ez mellett emelt adag C-vitamin szedése (naponta 3x vagy 4x 500 mg) legalább egy hétig az antibiotikum mellett!

És jó fogorvost válassz! Én a negyedik állami doktor után nem bírtam a kontár munkát, inkább elmentem magánfogorvoshoz (12.000 Ft/fog) de amióta rendbe rakta az összes fogamat, semmi gondom nincs. Gondold meg, hogy jársz jobban és olcsóbban.

2013. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!