Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfázhatott a medencecsontom?

Megfázhatott a medencecsontom?

Figyelt kérdés

Visszatérő jelleggel fáj a medencecsontom az egyik oldalon. Főleg akkor, amikor ülök, a fájdalom pedig lefelé húzó jellegű. Ha megnyomom, akkor is érzékeny, fáj. Hasonlóan fáj mostanában a térdem fölötti rész és a combom többi része, de nem az ideg mentén (porckorongsérvem van).

Ez mitől lehet? Huzatot kaphatott, vagy valami más? Dokihoz nem szívesen megyek, mert nem vesz komolyan.

18/L


2013. dec. 9. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
nem.olyan nincs, hogy megfázik. max csontvelőgyulladás olyan van, de az meg inkább sportolókra érvényes. nálad én vagy gerincbe csípődő idegere tippelnék, vagy fizikoterápiás cucc, pl gerincgörbülést a szervezet ált. úgy kompenzál, hogy az egyik csípőt lebillenti, aminek megint lehetnek káros kopási és egyéb következményei. szóval szerintem gerincprobléma hat ki oda. ha megtudtad, majd jelezd légyszi
2013. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ma megkérdeztem a gyógytornászom, azt mondta, hogy ez is a porckorongsérv miatt van, ezekre a helyekre sugárzik le a fájdalom (mint férfiaknál pl. a prosztatába). Nem tudtam, hogy nem csak az ideg mentén fájhat. :/
2013. dec. 11. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
ez hosszú idők múlva nagyon sokminden rosszhoz vezethet, szóval éveken át tornázz
2013. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, sajnos már most is tapasztalok egy csomó dolgot. :S Csak a torna is fáj...
2013. dec. 11. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!