Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úgy érzem mintha a lelkem nem...

Úgy érzem mintha a lelkem nem lenne a testemben. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Nyár óta kezdődött, azóta néha elszokott kapni egy olyan érzés, mintha nem is lennék önmagam, mintha nem lennének érzéseim, mintha nem is lennék itt ahol vagyok. Valahol olvastam, hogy ez a pánikbetegséghez köthető. Mitől van ez? f/14
2013. dec. 11. 15:40
 1/3 kizcar ***** válasza:

Úgy tudom, én is, hogy köthető, de inkább depresszióhoz. Nekem is voltak ilyen testidegen érzéseim, depressziós is lettem. Elmentem egy pszichiáterhez, elmondtam neki mindent. Írt fel gyógyszert. Meggyógyultam.

Menj minél előbb orvoshoz, hogy hamarabb kezelni lehessen a problémádat, és akkor nem lesz gáz.

2013. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mit csináltatok, hogy ez hamar elmúljon? Olyan rossz érzés és nem tudok vele mit kezdeni már nyugtatókat veszek be :( Milyen gyógyszert adott a doki?
2015. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kizcar ***** válasza:
Xanaxot és valamilyen antidepresszánst szedtem.
2015. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!