Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen a jó orvos? (rossz...

Milyen a jó orvos? (rossz illetve jó élményeket, tapasztalatok)

Figyelt kérdés
szakdolgozatomhoz gyűjtök különböző véleményeket
2009. nov. 23. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ért a munkájához,és gyógyítani akar nem minnél hamarabb megszabadulni a betegtől,amugy az sem hátrány ha kedves,türelmes,válaszol a kérdéseimre! Olyan orvossal még nem tlaálkoztam aki még ha nem is mondta meg kornkétan ,nem várt hálapénzt,de én már elfogadtam hogy ez a rendszer alakult ki itthon.Engem nem érdekel ha a kenőpénzért cserébe,de foglalkozzon velem normálisan,ne ugy mintha a futószalagon lennék egy alkatrész.
2009. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

hát az enyém nem az.. éppen ma voltam új a doki tegnap reggel óta 38,2-6 a lázam erre kapok rá szopogatós tablettát..remélem elég lesz rá de valahogy nem hiszem :S , régi háziorvosném nagyon kedves volt de viszont ő se törte magát nagyon azért hogy megtudja mi is a bajom volt rá példa hogy tüdőgyulladásom volt és nem nagyon vette észre..:(amondó vagyok én hogy legyen bunkó de értse a dolgát és tudja hogy mire van szüksége a páciensnek

17F

2009. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,azt hiszem egy másik nem szögből fogom megközelíteni a fogalmazásomat.Milyen NE legyen egy jó orvos.
2009. nov. 23. 23:54
 4/15 anonim ***** válasza:
38.2-vel mióta kell orvoshoz menni?!
2009. nov. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
mert te mennyivel mész orvoshoz?vagy neked a hőemelkedés kezdődik 39 nél?
2009. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem járok orvoshoz mindenféle hőemelkedéssel és egyéb kisebb lázzal. Úgy sem tud újat mondani, lázcsillapíttó és csókom. A "láz" magától is elmúllik, pláne az ilyen jelentéktelen.
2009. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem akkor tanulj meg olvasni, nem azt írtam szerintem hogy volt egyszer 38,3 hanem azt hogy vasárnap reggel óta az alá nem megy ha meg lázcsillapítot veszek be akkor megy le 37,5 körülire
2009. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szörnyű. Biztos súlyos beteg vagy......
2009. nov. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
te meg egy rohadt fas szopó hogy dögölnél meg :-)
2009. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon kultúrált egy alak vagy te.
2009. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!