Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenésre kefír most akkor...

Hasmenésre kefír most akkor jó vagy rossz? A háziorvosom és az ügyelets orvos mást mondott.

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 14:51
 1/10 sine.lacrimna ***** válasza:
100%

hát szerintem nem jó.

diéta jó:főtt krumpli,rizs,répa.

pirítós,tea,ropi.

Majd akkor egyél joghurtot ha már nem megy a hasad.

2011. máj. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

közben: rossz

utána: jó


Közben csak erősíti a hasmenést

utána viszont segít helyreállítani a bélflórát

2011. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Én 4 db széntablettát szoktam bevenni, ez bezárja a baktériumokat, így nem tudnak szaporodni. Gasztro 825 port szinte folyamatosan fogyasztok, mert érzékeny a belem. /probiotikum/
2011. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mitől volt hasmenésed-ez a válasz. A kefír semmiképpen sem lehet jó, mert gomba van benne, egyben savasít. A joghurtról már inkább el tudom képzelni, hogy helyreállítja a blflórát....ha mondjuk töb litert megiszol. Vegyél inkább normaflore-t, ha a hasmenésed már elmúlt. Addig meg szedd be, amit az orvos előír(ne kefírt)
2011. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
47%

nem jó, ahogy az elsők írták.

Hasmenés alatt pirítós, krumpli, almakompót, ropi, na meg Normaflore.

2011. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
vérszomjas pandamacinak: coli fertőzés esetén pl. egyáltalán nem ehet (ld. uborkavész No-ban)
2011. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

*Én 4 db széntablettát szoktam bevenni, ez bezárja a baktériumokat, így nem tudnak szaporodni.


De, tudnak. Ráadásul gyulladást is okozhat, ha nem jön ki, aminek ki kell.

2011. máj. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 AnnAmbrus válasza:
66%
Legalább egy napig csak teázni kell(sok orosz vagy kínai fekete tea),aztán száraz piritós és banán (csodálkozni fogsz). Azután a rízs is jó. Tejterméket csak akkor ehet, ha már elmúlt a hasmenés.
2011. jún. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
54%
Mindenki okosnak sőt orvosnak érzi magát, de 90% baromság. A savaslugos ökörséget meg a kínai gyökérséget ne is hallgasd ha tényleg beteg vagy elárulom 2011et írunk a gyógyszereket nem egy kémikus találta ki hanem a nagybecsű fekete teának meg az anyámkínja joghurtoknak a hatóanyagai vannak pontosan beállítva bennük. Másrészt meg úgy beszéltek róla mintha hónapokig tartó hasmenés lenne. Ez egy hülyeség, pár napig semmit se egyél, aztán ha 4-5 nap után minden folyadékot kifosol még a vizet is akkor GO kórház kapsz 3 infúziót 2 nap alatt és boldogan hazajössz, ha meg komolyabb a bajod akkor jobb ha eleve kórházban vagy.
2011. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehetsz, de akkor számits arra, hogy az egész napot a WC-n fogod tölteni.
2011. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!