Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hidegben 2 percenként orrot...

Hidegben 2 percenként orrot kell fújnom. Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megfázva, egyszerűen (gondolom) ennyire érzékeny az orrnyálkahártyám a hűvös levegőre. És nem csak képzelem, tényleg rendesen folyik, és tényleg 2 percenként ki kell fújni....Nem lehet így élni:( Van erre valami megoldás?

Tudom, hogy ilyenkor másoknak is jobban folyik, de ez teljesen abnormális, hogy mást se csinálok, csak orrot fújok, és még csak náthás sem vagyok...


2013. dec. 12. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok! És olyan kényelmetlen kesztyűben, cuccokkal a kezemben állandóan zsepit előkaparni...

De nem találtam még megoldást. :S

2013. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy jön a kesztyűs időszak, és eszméletlen körülményes 2 percenként föl-le venni, rohadt idegesítő ez a dolog...Alapból is nagyon zavaró, de én sminkelem is magam, és az alapozó, ajakápoló, minden lejön egy pár orrfújás után, arról nem is beszélve, h lassan véres-sebesre fújom az orrom:(


Én most ezen gondolkodom, hogy beruházok egyre, hátha..

[link]

2013. dec. 12. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nasivint használok folyamatosan, de csak rövid ideig használ...
2013. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!