Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csuklomnál kiáll a singcsont...

Csuklomnál kiáll a singcsont (? ) vége.

Figyelt kérdés
A csuklómnál a kisujj felöli oldalon kiáll 1 gömb alaki csont azthiszem a singcsont vége.. 74kg vagyok 180cm kb.. ezzel nem tudok csinálni semmit?Hogy ne látszódjon? Engem eléggé zavar..

2013. dec. 13. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az szerintem mindenkinek kiáll, nincs azzal semmi gond.
2013. dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is kiáll.


Semmit nem kell vele csinálni, semmit sem lehet vele csinálni és semmit sem érdemes vele csinálni. A szemeddel - inkább a pszichéddel - kell valamit csinálni, hogy ne fókuszálj a tested apró részleteire, ráadásul olyanra, amely egészséges és normális. Nem keresnél helyette inkább egypár pattanást magadon? Komolyan mondom. Azzal tényleg van mit tenni - ezzel nem.

2013. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pattanásokat kinyomom:P szóval.. van akinek nem látszik.. vagy csak nem ennyire,de akkor megpróbálok nem odafigyelni.
2013. dec. 13. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Oké. :) Azért írtam a pattanásokat példának, mert azok tekinthetőek a test nemkívánatos hibáinak, amelyeket el is lehet (általában) tüntetni, valamint van is értelme eltüntetni.


Azt tudtad, hogy ez a kiálló csontvég nagyon szép formájú kéznél és alkarnál nagyban megnöveli a szépérzetet? :)

Bizony! Én kifejezetten szeretem látni, és nagyon jó szépérzékem van. :)

2013. dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt egy kép róla(:P) engem zavar, nemtudom te hogy vagy vele:D [link]
2013. dec. 14. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!