Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülem állandóan eldugul főleg...

Fülem állandóan eldugul főleg a jobb, vettem audispray adult fülsprét amit belefújtam a jobb fülembe még roszabb lett. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Gondolom szük a hallójárat a fülemben és azért dugul el vagy nem tudom, ez a spré elméletileg feloldja a zsirt a fülben és ezért már jobbnak kéne hogy legyen nem? A szerel van baj? Vagy a fülemel? Jó ez a szer ilyesmire is ugye? Vagy most akor mi van?

2013. dec. 13. 17:13
 1/2 anonim válasza:
nekem nyáron volt ilyen mikor víz ment bele.. felázott a hallójáratom.. ezt nem szabad elodázni mert halláskárosodást okozhat.. fül orr gégészetet ajánlom
2013. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az audispray a szinte "bekövesedett" fülzsírt nem oldja fel. Menj el gégészetre ott kimossák,utána pedig az audspray rendszeres használatával meg tudod előzni,hogy még egyszer ilyen legyen.
2013. dec. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!