Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fontos! Enyhén megrázott az...

Fontos! Enyhén megrázott az áram (sérülést nem okozott)! Hívjak orvost vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Megrázott egy picit az áram mikor bedugtam a lámpát a konnektorba, és bizsergést éreztem, még rögtön utána is amikor az ujjaimat megdörzsöltem! Sérülést nem okozott, de megijedtem. Hívjak orvost?

2013. dec. 16. 00:29
 1/7 anonim válasza:

mindenfele keppen..

lehet kicsinek tunt,de a sziv ritmust is bezavarhatja.

egy ismerosomnek is ilyen szituja volt... nem foglalkozott vele,ra 3 honapra szivritmus zavara lett,kerdeztek mitol lehet? csaladba v ilyesmi? nem megrazott egy picit az aram 3 honappal ezelott.. szoval hivj.

2013. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kicsit akkor nem kell. Szíved nem ver össze-vissza?
2013. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi komoly jelen pillanatban csak megijedtem.. Máskor is volt már ilyen, akkor sem történ baj, de elég paranoid vagyok, és akkor is lenyugtattam magam a szüleimmel.
2013. dec. 16. 00:35
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem ver összevissza a szived akkor nem kell. Férjem elektro technikus ök is azt tanulták csak akkor kell porvoshoz menni ha okoz testi tüneteket. A bizsergés normális rövid ideig utána. Hidd el a villanyszerelöket,elektro műszerészeket, technikusokat is néha megrázza kicsit az áram.
2013. dec. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én elsősegélyen azt tanultam, hogy mindenképp kell orvos a dolog után, mert akár egy nappal később is jelentkezhet a súlyos testi tünet, de már előzőleg ki tudnák mutatni ekg-val
2013. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Attól függ erős e a szervezeted.

Engem is megrázott az áram nem is kicsit és még se lett semmi bajom.

Mondjuk ezt te érzed hogy van-e valami probléma.

2013. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akár mekkora volt érdemes,mivel vérrögöt vagy szívritmuszavart is okozhatott
2017. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!