Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Tegnap megrázott az...

SOS! Tegnap megrázott az áram, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap 6óra fele megrázott az áram, mégpedig szobát festettünk és le volt szedve a konektorról a burkolat, el volt csúszva az egész és az okos fejemmel vissza akartam igazítani, nem fájt a könyökömig ment fel az áram mind a 2 kezemeb,inkább meg lepődtem mint fájt.Zsibbadt mind a 2kezem egy vagy fél órát, de ma eléggé fáj a fejem mondjuk semmit nem aludtam az ijedtségtől, de nem érzek semmi rosszat a családba mindenki beteg inkább attól fáj, és néha ilyen idegek dobognak a kezembe vagy lábamba, de roaszúl nem érzem magam!

2013. máj. 22. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elmennék dokihoz. Nem értek hozzá, de valamilyen fajta áramütésnél esélyes a véralvadás és vérrög képződése. Guglizd meg, biztos, ami biztos alapon, és menj el orvoshoz.
2013. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana megnézetni magad orvossal, mivel az áramütésnek későbbi következménye is lehet, méghozzá szívritmuszavar.
2013. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg az első 24 óra a kritikus, nekem annó azt mondták. Mindenesetre egy ekg-ra szerintem elmehetnél...

A kezem nekem amúgy 4-5 napig zsibbadt, de egy-két mozdulat után még ma is előjön az az érzés a kezemben, pedig nekem 5 éve volt

2013. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!