Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem le az ujjamra...

PunkLayla kérdése:

Hogyan szedjem le az ujjamra szorult gyűrűt? Nagyon be van dagadva az ujjam, és eddig egy módszer sem segített.

Figyelt kérdés
fél napja be van dagadva az ujjam, és a sütés ellenére sem lohad le a duzzanat. Jegeltem, engedtem rá a hideg vizet semmi... Szappannal, zsírral olajjal(több félével is) és krémmel is próbáltam már leszedni, de meg se moccan. Nem szeretném még feladni, és levágatni a gyűrűt, de kezdek meghülyülni tőle. Sok helyen olvastam cérnás módszerről, de nem értettem pontosan azt hogy is kell. Valaki leírná nekem?Előre is köszönöm.

2013. dec. 16. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"fél napja be van dagadva az ujjam, és a sütés ellenére sem lohad le a duzzanat."


Ezt nem értem. Nekem pont a melegtől dagadnak az ujjaim.


"Jegeltem, engedtem rá a hideg vizet semmi... "


Ezt mondtam volna, de ha nem segít, tennék egy nagy sétát a hidegben kint, kesztyű nélkül. Hátha...

2013. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
síkosító
2013. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kicsit el-el gépeltem, mert nem sütés. hanem hűtés :D Amúgy mindenfele utána olvastam, semmi nem segített, levágták a gyűrűt úgy 3-4 órája, viszont a duzzanat nem igazán megy azóta se le az ujjamról, és a gyűrű "lenyomata" még mindig ott van az ujjamon. Továbbra is olyan érzés, mintha rajta lenne a gyűrű. A fene tudja, talán holnapra jobb lesz kicsit. A további jegelés most sem hozott eredményt.
2013. dec. 16. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
ajánlom figyelmedbe a Beatles Help! című filmjét :D
2013. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!