Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány éves korig leszek még...

Hány éves korig leszek még pattanásos? 23/F

Figyelt kérdés

Már 23 vagyok és még mindig van pár pattanás az arcomon.

Nagyon idegesítenek, megőrülök. Eryfluiddal kezelem a pattanásokat, de mindig van pár pattanásom.



2013. dec. 18. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Picikék, vagy nagy gyulladtak?
2013. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 James Bandy válasza:
Étrenden kellene változtatni, a 3 fehér mérget: tejet, cukrot, búzalisztet elhagyni, paleolit étrend felé venni az irányt. Fél év kell,mire kimegy a tej a szervezetből. Cinkből napi 15 - 50 mg-ot szedni. 5-alfa-reduktáz és DHT hormonnak érdemes utánaolvasni.
2013. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es:Köszönöm

1-es:Nagyok és gyulladtak

2013. dec. 18. 17:02
 4/8 anonim válasza:

Tejet, cukrot nem szabad enni??? Én minden reggel megiszok fél liter kakaót, (cukrokat nem igazán eszek). Én is kenem minden nap egy $z@rral az arcom, de napról napra, nem hogy jobb, Rosszabb!! Egy másik kérdésnél láttam ezt, amit biztos kipróbálok... Engem is idegesít ez a sok izé, a képemen... Pfu..


1.Veszel a patikában Svédcseppet,(ez alkoholos!)utána fogsz egy kis vizet!pár csepp svédcseppet összekeversz vízzel,utána egy puha anyagú valamivel jól beledörzsölöd a bőrödbe!!De vigyázz,mivel alkoholos és túl sokat teszel az arcodra akkor megégetheti!!Egyébként 1-2 hét alatt elmulasztja az összeset!!

2013. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Én is táplálékallergiára gondolok.


Nekem is ez volt a gondom, 26 évesen is tele voltam csúnya pattanásokkal. Mondjuk nekem eléggé durva volt.


A glutén és tejtermékek elhagyásával megszűnt a probléma, a saját bőrömön tapasztaltam. 2-es nem mond hülyeséget. Próbáld ki, bajod nem lehet, legfeljebb nem használ, ha nem ez a baj.


Ja, és mellé a multivitamin is sokat segített! (Forever Daily-t szedek, persze olyat veszel amilyet akarsz, csak ebben szerves kötésben vannak a hatóanyagok, amik sokkal jobban hasznosulnak.)


Üdv,

28/N

2013. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 James Bandy válasza:

Van még egy téma, amit "elfelejtenek" a tudósok és vegyészek aknésoknak ajánlani utánaolvasásra, ez az "endokrin disruptor" anyagok témaköre, azaz, hogy milyen anyagok károsítják az endokrinrendszert (hormonrendszert)


Külföldi fórumon olvastam, hogy van, akinek a napi 50-100 mg cink szedése segít. Én olyan 15-50 mg-ot szoktam. Szerintem a pezsgőtablettás cink jól felszívódik.


Gyógyszrtárban lehet kapni párszáz forintért "cinkrázó"-t, meg ismerik még a cinkpasztát, lassar pasztát is.

2014. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 James Bandy válasza:
elég színvonalas az amit Acne Einstein szokott írni, így keress rá a fickóra, az ő oldalát, könyvének tartalomjegyzékét, szerintem érdemes elolvasni. Könyvének eleje megtalálható a Scridb-en. Meg Peter Holfordnak is jelent meg Mo-n könyve táplálkozás és bőr témában, azok is jók.
2014. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
James, tudnál esetleg linket küldeni? köszi.
2014. febr. 4. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!