Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vagyok MINDIG sápadt?

Mitől vagyok MINDIG sápadt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy az arcom egygolytában sápadt. Minden más részem normális, viszont az arcom fal fehér, még ha egészséges vagyok is. Mitől van ez?

2013. dec. 18. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
vashiány
2013. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, és mindenki állandóan azt kérdezi, rosszul vagyok-e (szóval elég szélsőséges a helyzet).

Állítólag nekem az a gond (orvos mondta), hogy nagyon keveset iszom, és ki vagyok száradva.

Nem tudom, az miért okozza ezt, meg én nem érzem magamat kiszáradtnak, mindenesetre egy ideje igyekszem figyelni az ivásra, és tényleg mintha kicsit javulna a helyzet... Bár sápadtnak még mindig sápadt vagyok, de állítólag már nem úgy nézek ki, mint aki bármikor el fog ájulni. :D


Te eleget iszol?

2013. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csináltass egy teljes vérképet.
2013. dec. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát... Lehet hogy bem iszok eleget.

Gyerek vagyok, nem hiszen hogy csináltatnánk vérképet.

Tőlem is mindig kérdezik hogy jól vagyok-e?.

2013. dec. 21. 14:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Attól, hogy gyerek vagy, még vesznek vért tőled.
2013. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, nem úgy értettem. Szóltam a szűleimnek, el akarnak vinni vérvételre de én NEMAKAROOOOOM
2013. dec. 24. 13:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Sajnos sok mindent kell még megtenned az életben, amit nem akarsz. Más sem szívesen jár orvoshoz, de ha baj van, csak ő segíthet.
2013. dec. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megint az előző vagyok. Egyébként vannak sokkal rosszabb dolgok is egy vérvételnél.
2013. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én felnőtt vagyok, mégsem vettek még soha vért tőlem, mert rettegek a tűktől.

Valószínűleg ezt fogja javasolni az orvos, de ha nem engeded, attól még tud mondani valamit.

Ezt a "nem iszok eleget"-dolgot nekem is vérvétel nélkül mondta.

2013. dec. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!